Статті

18.Вер.2020

   Затверджено:                                             Протокол засідання педагогічної                                                        ради ЖДНЗ №15 від 31.08.2020р. №1   Орієнтовний план підвищення кваліфікації Житомирського дошкільного  навчального закладу №15 на 2021 рік   № з/п Список педагогічних працівників Напрямок, тема, найменування програми … Продовжити читання “Орієнтовний план підвищення кваліфікації”

Детальніше
28.Сер.2020

Здійснення всебічного розвитку дітей в ЗДО розглядається  в руслі системного підходу через призму виконання Закону України «Про дошкільну освіту». Базовий компонент дошкільної освіти в Україні,  програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» – це документи, які орієнтують педагогів на особистісний розвиток кожної дитини, на формування життєздатної, компетентної, творчої людини. Тому головним завданням дошкільників є формування … Продовжити читання “Аналітичний звіт за результатами моніторингу”

Детальніше
28.Сер.2020

В дошкільному закладі заняття з музичної діяльності і фізичної культури проводяться в окремих залах. Для реалізації завдань фізичного виховання створені відповідні умови: облаштований спортивний комплекс з шведськими драбинами, канатом, гімнастичними лавами, підібраним інвентарем та атрибутами для фізкультурних занять. Створене середовище стимулює вихованців до розгортання  та активізації дитячої рухливої діяльності (організованої педагогом та самостійної).  В закладі … Продовжити читання “Забезпечення спортивного та музичного залів, групових приміщень обладнання відповідно до Типового положення”

Детальніше
26.Сер.2020

     Діти народжуються допитливими: вони приходять у світ із вродженим бажанням зрозуміти, як улаштовано все навколо, прагнуть доторкнутись до якомога більшої кількості предметів, щоб отримати новий досвід, ставлять безліч запитань, досліджують і навчаються, щоб задовольнити свою допитливість.      Якщо ви хочете, щоб ваша дитина не припиняла вчитися протягом усього життя, заохочуйте й розвивайте її … Продовжити читання “Як розвивати у дитини допитливість”

Детальніше
25.Сер.2020

1.Загальні положення 1.1 Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про охорону праці» (Постанова ВР України від 14.10.1992 № 2694-XII) в редакції від 20.01.2018р., «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності освітнього процесу в закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, постанови Кабінету Міністрів України від … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА для працівників ДНЗ щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 під час карантину”

Детальніше
error: Content is protected !!