Статті

27.Лип.2022

ЕМОЦІЙНА ВТОМА ВІД ОЧІКУВАННЯ ПЕРЕМОГИ НА ВІЙНІ Коли ми чогось довго чекаємо, накопичується почуття емоційної втоми, з’являється роздратування, злість і образа на відсутність позитивного результату. Як знайти стабілізацію, на що «спиратися» в моменти кризи та змін? Резильєнтність — особливість нашої психіки, що дозволяє впоратися з нестабільними часами, попередити емоційне вигоряння, вийти з переддепресійного стану. Резильєнтність … Продовжити читання “ЕМОЦІЙНА ВТОМА ВІД ОЧІКУВАННЯ ПЕРЕМОГИ НА ВІЙНІ”

Детальніше
27.Лип.2022
Детальніше
13.Чер.2022

У будь-якому дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наш дошкільний навчальний заклад не є винятком. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дитини. Діти та дорослі повинні розуміти цінність власного життя та здоров’я. Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного … Продовжити читання “Оздоровлення та загартування дітей влітку”

Детальніше
13.Чер.2022
Детальніше
13.Чер.2022

Профілактика харчових отруєнь у дітей Перевіряйте чи ціла упаковка, коли купуєте молочні та молочнокислі продукти. Не вживайте консервовані продукти, якщо на банці є патьоки чи вона здута, адже це очевидні ознаки псування. Звертайте увагу на термін придатності продукту до споживання. Обирайте лише найсвіжіші продукти. Якомога швидше кладіть у холодильник продукти, що швидко псуються. По можливості … Продовжити читання “Профілактика харчових отруєнь у дітей.”

Детальніше