Статті

20.Січ.2023
Детальніше
29.Гру.2022

Корисні поради для профілактики грипу: Захворів – сиди вдома! Візьміть лікарняний. Грип швидко передається, тому так званий “трудовий героїзм” лише сприятиме поширенню інфекції. Уникайте близького контакту з хворим Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, у яких застуда, нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію з іншими людьми, щоб вберегти їх від хвороби. Використання … Продовжити читання “Корисні поради для профілактики грипу”

Детальніше
29.Гру.2022
Детальніше
29.Гру.2022

Ігри з дітьми, коли немає світла Сьогодні поділюсь своїми улюбленими тактильними іграми: Вгадай, що в руці? Зазделегідь готуємо коробку, що заповнена крупою, і ховаємо в ній дрібні іграшки. Дитина має знайти на дотик і назвати їх всі. Зламаний тачпад. Сідаємо в ряд – один за одним. Той, хто позаду всіх, починає малювати пальцем букви на … Продовжити читання “Ігри з дітьми, коли немає світла”

Детальніше
29.Гру.2022

Як ефективно провести заняття з дитиною. Зі слів турботливої матусі: “Сідаю з ним займатися, а він тікає! Не дивиться! Все кидає, тягне в рот, не слухає! Не розуміє, що я від нього хочу!» Дорогі батьки, не дивуйтеся, бо до певного віку, це нормально!  Не думайте, що ви прийдете  на заняття і ваш малюк відразу сяде … Продовжити читання “Як ефективно провести заняття з дитиною”

Детальніше