Статті

15.Чер.2018

Типова ситуація для більшості батьків, коли дитина, щойно йде до дитсадка і починає майже щомісяця хворіти. Це так негативно впливає на психічне здоров’я мам! Вони скаржаться одна одній, що вже сил немає ходити до лікарів, брати собі лікарняні, і просто вже не розуміють, що коїться з їхньою дитиною і яка причина. Щоб допомогти таким батькам, … Продовжити читання “ПЕРЕТВОРЮЄМО НЕДИТСАДКОВОГО МАЛЮКА НА ТОВАРИСЬКОГО ПУСТУНЧИКА”

Детальніше
15.Чер.2018

Іноді величезною проблемою для дорослого стає привести свого малюка до дитячого садка і залишити його там. БЕЗ СЛІЗ! Тобто залишити дитину в садку — проблема не така велика. Проте зробити так, щоб малюк не розплакався, не хапався щосили за маму, тата чи бабусю, не кричав так, що чутно навіть за три квартали, — ось справді … Продовжити читання “ЯК ПРИВЕСТИ ДИТИНУ ДО САДОЧКУ І ЗАЛИШИТИ ЇЇ ТАМ БЕЗ СЛІЗ”

Детальніше
15.Чер.2018

Рекомендації батькам Щодня знаходьте час для бесіди з дитиною про те, що таке дитячий садок, навіщо він потрібний і чому мама прагне її туди повести (там цікаво, там інші діти грають і гуляють, мамі потрібно зайнятися справами родини). Заздалегідь сплануйте прогулянки на територію обраного закладу. Звертайте увагу малюка на красу території дитячого садка. Акцентуйте його … Продовжити читання “ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ, ГОТУЮЧИ ЇЇ ДО ДИТЯЧОГО САДКА?”

Детальніше
15.Чер.2018

Скільки разів за день ми  чуємо: «Мама, понеси куртку», «Мама, почисти яйце», «Мама, принеси», «Мама, я втомився, понеси мене». Іноді простіше самій зробити, щоб було швидше, але таким чином ми заважаємо дитині повноцінно дорослішати. Вона пониє, зробить і буде пишатися собою. Дайте дітям можливість зростати з хорошою самооцінкою і вірою в свої сили. Пост показати … Продовжити читання “Все, що дитина може робити самостійно, варто дозволити їй робити.”

Детальніше
23.Тра.2018

Всім відомо, що перші дні в дитячому садку – важке випробування для дитини та її батьків. Розлучаючись вранці з мамою, діти, як правило, плачуть, кричать, а вечорами у них буває поганий настрій, пригніченість або ж, навпаки, нехарактерна раніше надмірна активність, перезбудження. Щоб минути цей негативний період якнайшвидше, слід грамотно підійти до адаптації дитини в садку. В іншому випадку … Продовжити читання “Як допомогти дитині адаптуватися в дитячому садку”

Детальніше
error: Content is protected !!