Статті

02.Бер.2021

si

Детальніше
19.Лют.2021

Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено сьогодні, 12 січня 2021 року. Відповідний наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти.  «Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі … Продовжити читання “БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ”

Детальніше
11.Лют.2021

Декілька правил про те, як відвернути увагу дитини від комп’ютера: Організуйте дозвілля дитини Зробіть дозвілля вашої дитини як можна цікавішим. Секції, гуртки, походи, спілкування з реальними друзями – усе це прийде вам на допомогу. Якщо ви хочете тримати під контролем, з ким спілкується дитина – запрошуйте  її друзів додому. Звичайно, це створить деякі незручності – … Продовжити читання “Як вберегти дитину від небезпек, що існують в Інтернет-просторі та соціальних мережах”

Детальніше
04.Лют.2021

І вдома, і в дошкільному навчальному закладі дітям слід дотримуватися пра­вил особистої гігієни. Адже гігієнічні навички – це запорука міцного здоров’я. І формувати їх – обов’язок насамперед батьків. Саме вони своїм прикладом мають показати дитині, як слід виконувати всі гігієнічні процедури. Щоранку й щовечора умивайте дитину — мийте обличчя, шию та вуха теплою водою з милом. … Продовжити читання “Особиста гігієна дитини дошкільного віку”

Детальніше
29.Січ.2021

Підготовчий етап. Розвиток почуття ритму, стимулювання сприйняття     ритмічної структури слова. Рекомендується проводити роботу з формування ритмічних навичок: можна використовувати різні види ходьби з музичним і голосовим супроводом, танцювальні рухи в поєднанні з ударами долонь, мова в певному ритмі, відплескування ритмів, відстукування м’ячем об підлогу, використання музичних інструментів – барабана, бубна, металофона , прості танцювальні вправи. … Продовжити читання “Формування складової структури слова у дітей”

Детальніше
error: Content is protected !!