Логопед

29.Гру.2022

Як ефективно провести заняття з дитиною. Зі слів турботливої матусі: “Сідаю з ним займатися, а він тікає! Не дивиться! Все кидає, тягне в рот, не слухає! Не розуміє, що я від нього хочу!» Дорогі батьки, не дивуйтеся, бо до певного віку, це нормально!  Не думайте, що ви прийдете  на заняття і ваш малюк відразу сяде … Продовжити читання “Як ефективно провести заняття з дитиною”

Детальніше
17.Сер.2022

ПОРАДИ ЛОГОПЕДА  ДЛЯ ТУРБОТЛИВИХ БАТЬКІВ. Для досягнення результату необхідно займатися з дитиною регулярно та систематично! Заняття повинні бути цікавими, не примусовими, не слід перетворювати їх на додаткові навчальні години. Заняття можуть проводитися під час прогулянок, поїздок. Важливо пам’ятати, основною діяльністю дошкільному віці є гра! Всі заняття повинні будуватися за правилами гри : можна « відправитись … Продовжити читання “Консультація для батьків «Як організовувати логопедичні заняття вдома»”

Детальніше
17.Сер.2022

                    ФОНЕМАТИЧНЕ СПРИЙНЯТТЯ👂🏼. Для турботливих батьків. Якщо коротко, то фонематичне сприйняття – це здатність дитини розпізнавати, обдумувати й обробляти звуки усного мовлення (здатність сприймати звуковий склад слова) і відтворювати його. Не секрет, що наша мова починається саме зі слуху👂🏼! Для того, щоб почати говорити, дитина повинна вміти зосереджуватися на звуку, виділяти його особливості та основні … Продовжити читання “Фонематичне сприйняття для турботливих батьків”

Детальніше
29.Січ.2021

Підготовчий етап. Розвиток почуття ритму, стимулювання сприйняття     ритмічної структури слова. Рекомендується проводити роботу з формування ритмічних навичок: можна використовувати різні види ходьби з музичним і голосовим супроводом, танцювальні рухи в поєднанні з ударами долонь, мова в певному ритмі, відплескування ритмів, відстукування м’ячем об підлогу, використання музичних інструментів – барабана, бубна, металофона , прості танцювальні вправи. … Продовжити читання “Формування складової структури слова у дітей”

Детальніше
21.Сер.2020

Основні симптоми:🍒 Збереженість функцій оральної і артикуляційної мускулатури;🍒 Виникають труднощі з проговорюванням довгих слів чи слів з опозиційними звуками (дисдіадокінез язика);🍒 Діти можуть говорити окремі склади безпомилково, але виникають помилки при включенні цього складу в слово;🍒 Заміни можуть бути парадоксальними (далекими по звучанню і артикулюванню);🍒 В коротких словах дитина допускає менше помилок, вони не перешкоджають зрозуміти слово;🍒 Може спостерігатися додавання зайвих … Продовжити читання “ВЕРБАЛЬНА ДИСПРАКСІЯ/ МОВЛЕННЄВА ДИСПРАКСІЯ”

Детальніше