Логопед

21.Сер.2020

Основні симптоми:🍒 Збереженість функцій оральної і артикуляційної мускулатури;🍒 Виникають труднощі з проговорюванням довгих слів чи слів з опозиційними звуками (дисдіадокінез язика);🍒 Діти можуть говорити окремі склади безпомилково, але виникають помилки при включенні цього складу в слово;🍒 Заміни можуть бути парадоксальними (далекими по звучанню і артикулюванню);🍒 В коротких словах дитина допускає менше помилок, вони не перешкоджають зрозуміти слово;🍒 Може спостерігатися додавання зайвих … Продовжити читання “ВЕРБАЛЬНА ДИСПРАКСІЯ/ МОВЛЕННЄВА ДИСПРАКСІЯ”

Детальніше
21.Сер.2020

Дані вправи використовуються з причини –1. Знижений тонус лиця та ротової порожнини.2. У дитини рот відкритий, дихає ротом, слюнить.3. Погано жує.4. Рвотний рефлекс.5. Харчова вибірковість.6. Гіпочутливсть ротової порожнини.7. Гіперчутливість ротової порожнини.8. Тягне все до роту (руки, предмети). Cенсорні вправи для ротової порожнини потрібно виконувати перед кожним прийомом  їжі, щоб “розбудити“ смакові рецептори, Я рекомендую почати … Продовжити читання “Cенсорні вправи для зміцнення м´язів та підвищення тонусу ротової порожнини”

Детальніше
21.Сер.2020

АД характеризуються порушеннями звукової сторони мовлення без ушкодження просодичної сторони мовлення, і може спостерігатися, як при нейротиповому розвитку, так і компонентом складного комплексного порушення. Тепер перейдемо до симптомів 3 форм артикуляційної диспраксії 👇         🍋 Синдромом дисфонетичної АД 🍋1. Порушення вимови приголосних звуків близьких за місцем чи способом утворення;2. Найпоширеніші помилки: пропуск, спотворення звуку;3. Частіше зустрічаються мономорфні варіанти порушення звуковимови, … Продовжити читання “АРТИКУЛЯЦІЙНІ ДИСПРАКСІЇ”

Детальніше
25.Кві.2018

Шановні мами і тата, бабусі й дідусі найкращого у світі малюка! Діти – це наша радість, щастя й надія, це наше майбутнє. Кожен із нас мріє виростити свою дитину здоровою, інтелектуально розвиненою, виховати цікавого співрозмовника з багатим словниковим запасом і чітким правильним мовленням. Слід пам’ятати, що з народження дитина поступово опановує фонетичну систему рідної мови … Продовжити читання “Корисні поради логопеда”

Детальніше
25.Кві.2018

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОЧАТИ РОЗМОВЛЯТИ? Що таке затримка мовного розвитку? Про неї можна казати у віці 18–30-ти місяців, якщо запас слів, якими оперує дитина, зовсім незначний. Такі діти мають розвинені навички розуміння, а також ігрові, соціальні й рухові навички, але не можуть висловлювати свої думки в усній формі. Ось прості варіанти допомоги, які допоможуть полегшити розвиток … Продовжити читання “Як допомогти дитині почати розмовляти?”

Детальніше
error: Content is protected !!