Логопед

25.Кві.2018

Шановні мами і тата, бабусі й дідусі найкращого у світі малюка! Діти – це наша радість, щастя й надія, це наше майбутнє. Кожен із нас мріє виростити свою дитину здоровою, інтелектуально розвиненою, виховати цікавого співрозмовника з багатим словниковим запасом і чітким правильним мовленням. Слід пам’ятати, що з народження дитина поступово опановує фонетичну систему рідної мови … Продовжити читання “Корисні поради логопеда”

Детальніше
25.Кві.2018

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОЧАТИ РОЗМОВЛЯТИ? Що таке затримка мовного розвитку? Про неї можна казати у віці 18–30-ти місяців, якщо запас слів, якими оперує дитина, зовсім незначний. Такі діти мають розвинені навички розуміння, а також ігрові, соціальні й рухові навички, але не можуть висловлювати свої думки в усній формі. Ось прості варіанти допомоги, які допоможуть полегшити розвиток … Продовжити читання “Як допомогти дитині почати розмовляти?”

Детальніше
25.Кві.2018

   В Україні поширена система логопедичної допомоги дітям дошкільного віку. У зв’язку із збільшенням кількості дітей, які потребують ранньої логопедичної допомоги було створено спеціальну групу для дітей з порушенням мовлення у нашому закладі.  Для занять з дітьми створений логопедичний кабінет.    Головна мета корекційного навчання – виховання у дітей правильного, чіткого, виразного мовлення з урахуванням … Продовжити читання “Що таке логопедична група?”

Детальніше
25.Кві.2018

     У чому різниця дефектолога та логопеда? Основна відмінність – це сфера компетенції фахівця. Професія логопед передбачає роботу з дітьми, у яких спостерігається порушення вимови звуків, складних слів. Логопед коригує невиразну вимову дитини, показує правильну вимову складних звуків. Часто фахівець працює з дітьми від трьох до шести років.      Дефектолог займається загальним розвитком дитини, бореться … Продовжити читання “Чим відрізняється логопед від дефектолога?”

Детальніше
error: Content is protected !!