Медична сторінка

13.Чер.2022

У будь-якому дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наш дошкільний навчальний заклад не є винятком. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дитини. Діти та дорослі повинні розуміти цінність власного життя та здоров’я. Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного … Продовжити читання “Оздоровлення та загартування дітей влітку”

Детальніше
13.Чер.2022
Детальніше
13.Чер.2022

Профілактика харчових отруєнь у дітей Перевіряйте чи ціла упаковка, коли купуєте молочні та молочнокислі продукти. Не вживайте консервовані продукти, якщо на банці є патьоки чи вона здута, адже це очевидні ознаки псування. Звертайте увагу на термін придатності продукту до споживання. Обирайте лише найсвіжіші продукти. Якомога швидше кладіть у холодильник продукти, що швидко псуються. По можливості … Продовжити читання “Профілактика харчових отруєнь у дітей.”

Детальніше
25.Сер.2020

1.Загальні положення 1.1 Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про охорону праці» (Постанова ВР України від 14.10.1992 № 2694-XII) в редакції від 20.01.2018р., «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності освітнього процесу в закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, постанови Кабінету Міністрів України від … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА для працівників ДНЗ щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 під час карантину”

Детальніше
25.Сер.2020

– зверніть увагу на домашній режим харчування та сну й потроху наближайте його до того режиму, що буде у дитячому садку, – привчайте малюка до самостійності й доступного його віку самообслуговування; – розповідайте дитині, що таке дитячий садок, навіщо туди ходять, чому ви хочете, щоб вона туди пішла, – проходячи повз дитячий садок, з радістю нагадуйте … Продовжити читання “Рекомендації для батьків з питань підготовки дітей до дитячого садка”

Детальніше