Медична сторінка

29.Гру.2022

Корисні поради для профілактики грипу: Захворів – сиди вдома! Візьміть лікарняний. Грип швидко передається, тому так званий “трудовий героїзм” лише сприятиме поширенню інфекції. Уникайте близького контакту з хворим Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, у яких застуда, нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію з іншими людьми, щоб вберегти їх від хвороби. Використання … Продовжити читання “Корисні поради для профілактики грипу”

Детальніше
29.Гру.2022
Детальніше
13.Чер.2022

У будь-якому дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наш дошкільний навчальний заклад не є винятком. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дитини. Діти та дорослі повинні розуміти цінність власного життя та здоров’я. Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного … Продовжити читання “Оздоровлення та загартування дітей влітку”

Детальніше
13.Чер.2022
Детальніше
13.Чер.2022

Профілактика харчових отруєнь у дітей Перевіряйте чи ціла упаковка, коли купуєте молочні та молочнокислі продукти. Не вживайте консервовані продукти, якщо на банці є патьоки чи вона здута, адже це очевидні ознаки псування. Звертайте увагу на термін придатності продукту до споживання. Обирайте лише найсвіжіші продукти. Якомога швидше кладіть у холодильник продукти, що швидко псуються. По можливості … Продовжити читання “Профілактика харчових отруєнь у дітей.”

Детальніше