Медична сторінка

25.Сер.2020

1.Загальні положення 1.1 Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про охорону праці» (Постанова ВР України від 14.10.1992 № 2694-XII) в редакції від 20.01.2018р., «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності освітнього процесу в закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, постанови Кабінету Міністрів України від … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА для працівників ДНЗ щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 під час карантину”

Детальніше
25.Сер.2020

– зверніть увагу на домашній режим харчування та сну й потроху наближайте його до того режиму, що буде у дитячому садку, – привчайте малюка до самостійності й доступного його віку самообслуговування; – розповідайте дитині, що таке дитячий садок, навіщо туди ходять, чому ви хочете, щоб вона туди пішла, – проходячи повз дитячий садок, з радістю нагадуйте … Продовжити читання “Рекомендації для батьків з питань підготовки дітей до дитячого садка”

Детальніше
25.Сер.2020

Адаптація в дитячому садку – це процес пристосування дитини до нових умов та розпорядку дня, до вихователів і дитячого колективу, до форм співіснування, відмінних від тих, що існують у родині. На те, як легко та швидко малюк адаптується, впливають: – рівень психічного і фізичного розвитку; – загартованість організму; – сформованість навичок самообслуговування; – розвиненість навичок … Продовжити читання “Участь медичної сестри в адаптації нових вихованців”

Детальніше
25.Сер.2020

До гострих кишкових захворювань відносять такі захворювання як дизентерія, сальмонельози, черевний тиф, гастроентероколіти, Харчові токсикоінфекції та інші. Вони мають ряд загальних ознак: розлад шлунково – кишкового тракту; загальне нездужання; часто підвищення температури. Збудником цих захворювань є мікроби, котрі знаходяться в кишечнику хворої людини чи бактеріоносія. Сальмонельозом можна також заразитись від тварин чи водоплавної птиці в … Продовжити читання “ГОСТРІ КИШКОВІ ЗАХВОРЮВАННЯ”

Детальніше
25.Сер.2020

У першу чергу, необхідно дотримання всіх правил гігієни житла, тіла й одягу. Також потрібно правильне харчування з достатньою кількістю вітамінів, правильний режим. Як тільки ви виявили у одного з дітей шкірне захворювання, постарайтеся виключити спільне користування близнюків одягом, іграшками, посудом і т.д. Більшість гнійничкових, грибкових і вірусних захворювань заразні і легко передаються від хворих дітей або … Продовжити читання “Профілактика дитячих шкірних хвороб”

Детальніше
error: Content is protected !!