Практичний психолог

21.Сер.2020

Якщо дитина стала свідком булінгу в закладі освіти, передусім вона може розказати про це батькам, вчителю, психологу або безпосередньо завідувачу. Дитина може звернутись на гарячу лінію ГО «Ла Страда – Україна» з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей; до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді; Національної поліції України; Центру надання … Продовжити читання “Алгоритм дії працівників закладів освіти у випадках виявлення булінгу:”

Детальніше
21.Сер.2020

Навчитися розпізнавати ознаки булінгу. Це може бути почуття приниження, сором, страх, розпач і злість. Щодня розмовляти з дитиною. Цікавитись, що цікавого сталося за день. Спостерігати за настроєм. Розкажіть дитині, що немає нічого поганого у тому, щоб повідомити про агресивну поведінку вихователям щодо когось. Бути прикладом доброти і лідерства для своєї дитини. Не розмовляти образливим тоном … Продовжити читання “Поради для батьків, щоб дитина не стала жертвою булінгу”

Детальніше
21.Сер.2020

Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. … Продовжити читання “Булінг у дитячому садку”

Детальніше
15.Чер.2018

Типова ситуація для більшості батьків, коли дитина, щойно йде до дитсадка і починає майже щомісяця хворіти. Це так негативно впливає на психічне здоров’я мам! Вони скаржаться одна одній, що вже сил немає ходити до лікарів, брати собі лікарняні, і просто вже не розуміють, що коїться з їхньою дитиною і яка причина. Щоб допомогти таким батькам, … Продовжити читання “ПЕРЕТВОРЮЄМО НЕДИТСАДКОВОГО МАЛЮКА НА ТОВАРИСЬКОГО ПУСТУНЧИКА”

Детальніше
15.Чер.2018

Іноді величезною проблемою для дорослого стає привести свого малюка до дитячого садка і залишити його там. БЕЗ СЛІЗ! Тобто залишити дитину в садку — проблема не така велика. Проте зробити так, щоб малюк не розплакався, не хапався щосили за маму, тата чи бабусю, не кричав так, що чутно навіть за три квартали, — ось справді … Продовжити читання “ЯК ПРИВЕСТИ ДИТИНУ ДО САДОЧКУ І ЗАЛИШИТИ ЇЇ ТАМ БЕЗ СЛІЗ”

Детальніше
error: Content is protected !!