Практичний психолог

20.Січ.2023
Детальніше
11.Лис.2022

Дорослі відповідають за дитячу безпеку. 1. Перше, що вони мають зробити при дитячій агресії — зупинити фізичний контакт, розвівши дітей у сторони. 2. Коли діти охолонуть, дорослий має запитати, що сталося та вислухати кожну із сторін. Допомогти дітям проговорити свої почуття та бажання. 3. Дорослому варто спитати дітей, як вони можуть вирішити цю проблему. Дати … Продовжити читання “Чи вчити дитину давати здачі?”

Детальніше
18.Сер.2022

Я сьогодні йду в садок Коли батьки готові до нової фази розвитку дитини, до садочка, це означає, що не лише малюк потрапляє в незнайоме для себе середовище. Уся родина переживає певну кризу: переходить на новий рівень реалізації, спілкування та взаємодій одне з одним. Перш ніж малюк вперше піде до садочка, дорослим важливо запитати себе: «Чим … Продовжити читання “Як адаптувати дитину до садочка у новій книзі Світлани Ройз “Я сьогодні йду в садок””

Детальніше
18.Сер.2022

Що таке адаптація до садочка? Адаптація – період, коли дитина повністю звикає до відвідування дошкільного закладу. Ви можете легко зрозуміти, що адаптація завершилась за такими ознаками: дитина спокійно йде до садочка, легко відпускає маму; активно грається протягом дня, контактує з дітьми; нормально харчується, спить, проситися до туалету; не капризує, не виявляє агресії дуже часто, не … Продовжити читання “Адаптація до дитячого садочка: психологічні аспекти”

Детальніше
17.Сер.2022
Детальніше