Практичний психолог

25.Лис.2020

Шановні батьки та педагоги! Так склалися обставини , що ми змушені берегти себе та своїх дітей через оголошений карантин та завдяки ретельному дотриманню правил. Але в цей час також є можливість разом долати тривогу , підтримувати один одного, проводити більше часу зі своєю родиною.Для батьків ,які зараз знаходяться вдома,особливо важливо приділити увагу дітям дошкільного віку … Продовжити читання “Психічне здоров’я в період карантину”

Детальніше
25.Лис.2020

Постійний крик негативно впливає на дитячу психіку . Викликаючи у дитини невпевненість в собі, скутість ,агресію. Отже , як крик впливає на дитину? Коли дитина постійно знаходиться у напрузі, в середовищі де часто кричать . У дитячому організмі виробляється велика кількість гормону стресу . Мозолисте тіло,яке з’єднує дві півкулі головного мозку ,зменшується. Результатом цього є … Продовжити читання “Як впливає на дитячу психіку постійний крик”

Детальніше
21.Сер.2020

Якщо дитина стала свідком булінгу в закладі освіти, передусім вона може розказати про це батькам, вчителю, психологу або безпосередньо завідувачу. Дитина може звернутись на гарячу лінію ГО «Ла Страда – Україна» з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей; до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді; Національної поліції України; Центру надання … Продовжити читання “Алгоритм дії працівників закладів освіти у випадках виявлення булінгу:”

Детальніше
21.Сер.2020

Навчитися розпізнавати ознаки булінгу. Це може бути почуття приниження, сором, страх, розпач і злість. Щодня розмовляти з дитиною. Цікавитись, що цікавого сталося за день. Спостерігати за настроєм. Розкажіть дитині, що немає нічого поганого у тому, щоб повідомити про агресивну поведінку вихователям щодо когось. Бути прикладом доброти і лідерства для своєї дитини. Не розмовляти образливим тоном … Продовжити читання “Поради для батьків, щоб дитина не стала жертвою булінгу”

Детальніше
21.Сер.2020

Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. … Продовжити читання “Булінг у дитячому садку”

Детальніше
error: Content is protected !!