Практичний психолог

27.Лип.2022

ЕМОЦІЙНА ВТОМА ВІД ОЧІКУВАННЯ ПЕРЕМОГИ НА ВІЙНІ Коли ми чогось довго чекаємо, накопичується почуття емоційної втоми, з’являється роздратування, злість і образа на відсутність позитивного результату. Як знайти стабілізацію, на що «спиратися» в моменти кризи та змін? Резильєнтність — особливість нашої психіки, що дозволяє впоратися з нестабільними часами, попередити емоційне вигоряння, вийти з переддепресійного стану. Резильєнтність … Продовжити читання “ЕМОЦІЙНА ВТОМА ВІД ОЧІКУВАННЯ ПЕРЕМОГИ НА ВІЙНІ”

Детальніше
27.Лип.2022
Детальніше
10.Тра.2022
Детальніше
20.Вер.2021

⇨ В ДНЗ малюка бажано привести в І половині дня, коли діти граються. Він познайомиться з однолітками і поступово включиться в сумісні ігри. ⇨ По завершенню прогулянки дитині можливо самій захочеться разом з новими друзями зайти в ігрову кімнату. Нехай малюк відчує, що це цікаво – відвідати  “ будинок де грають діти ”. ⇨ Заберіть … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ЯКІ ВПЕРШЕ ПРИВОДЯТЬ ДИТИНУ В ДНЗ”

Детальніше
26.Бер.2021

Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому ,щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси,які властиві школяру.   У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю,достатній рівень розумового розвитку й розвитку мовлення, наявність пізнавальних інтересів, звичайно … Продовжити читання “Як підготувати дитину до школи”

Детальніше