Практичний психолог

10.Тра.2022
Детальніше
20.Вер.2021

В ДНЗ малюка бажано привести в І половині дня, коли діти граються. Він познайомиться з однолітками і поступово включиться в сумісні ігри. По завершенню прогулянки дитині можливо самій захочеться разом з новими друзями зайти в ігрову кімнату. Нехай малюк відчує, що це цікаво – відвідати  “ будинок де грають діти ”. Заберіть дитину перед обідом. … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ЯКІ ВПЕРШЕ ПРИВОДЯТЬ ДИТИНУ В ДНЗ”

Детальніше
26.Бер.2021

Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому ,щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси,які властиві школяру.   У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю,достатній рівень розумового розвитку й розвитку мовлення, наявність пізнавальних інтересів, звичайно … Продовжити читання “Як підготувати дитину до школи”

Детальніше
25.Лис.2020

Шановні батьки та педагоги! Так склалися обставини , що ми змушені берегти себе та своїх дітей через оголошений карантин та завдяки ретельному дотриманню правил. Але в цей час також є можливість разом долати тривогу , підтримувати один одного, проводити більше часу зі своєю родиною.Для батьків ,які зараз знаходяться вдома,особливо важливо приділити увагу дітям дошкільного віку … Продовжити читання “Психічне здоров’я в період карантину”

Детальніше
25.Лис.2020

Постійний крик негативно впливає на дитячу психіку . Викликаючи у дитини невпевненість в собі, скутість ,агресію. Отже , як крик впливає на дитину? Коли дитина постійно знаходиться у напрузі, в середовищі де часто кричать . У дитячому організмі виробляється велика кількість гормону стресу . Мозолисте тіло,яке з’єднує дві півкулі головного мозку ,зменшується. Результатом цього є … Продовжити читання “Як впливає на дитячу психіку постійний крик”

Детальніше
error: Content is protected !!