Інформація для батьків

01.Вер.2023

https://uied.org.ua/28-chervnya-ukrayina-vidznachatyme-27-mu-richnyczyu-pryjnyattya-konstytucziyi/ – Патріотичний кейс дошкілля України У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади старших. Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають їм прищепити глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї малої батьківщини — рідного селища, міста. Важливо, щоб малята усвідомили, що вони не просто споживачі … Продовжити читання “Поради для батьків з патріотичного виховання дошкільнят. Патріотичний кейс дошкілля України”

Детальніше
17.Сер.2023
Детальніше
17.Сер.2023
Детальніше
21.Лип.2023

Відповідно до п.3 Рішення виконавчого комітету від 03.08.2022 р. №556 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань» Здійснювати забезпечення безоплатним гарячим харчуванням за рахунок бюджетних коштів на підставі заяви особи та документів, що підтверджують таке право відповідно до законодавства. Заява повинна містити взяття особою на себе особистої відповідальності за відомості, які … Продовжити читання “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань”

Детальніше
21.Лип.2023

Відповідно до ст. 9 Положення про заклад дошкільної освіти До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються: копія свідоцтва про народження дитини; медична довідка, видана відповідно до статті 15Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Детальніше