Методичне об’єднання з освітньої лінії “Мовлення дитини “

04.Кві.2019
Методичне об’єднання з освітньої лінії “Мовлення дитини “

     20 березня в дошкільному закладі пройшло методичне об’єднання вихователів дошкільних груп ДНЗ Богунського району з освітньої лінії «Мовлення дитини».

    Педагоги підвищили свій професійний рівень з теми: «Застосування коректурних таблиць для оптимізації інтелектуально-мовленнєвої діяльності дошкільників». Під час експрес-анкети «Інтелектуальні карти», мультимедійної презентації «Особливості методики роботи з інтелектуальною картою» та інтерактивної роботи з педагогами «Створення інтелектуальних карт, запропонованих керівником М.О Ринчковською Т.В., педагоги змогли перевірити та збагатити рівень своїх знань та вмінь.

     Колективний перегляд мовленнєвого заняття в середній групі на тему «Цікаві історії про перелітних птахів», проведеного вихователем закладу Стрельченко Галиною Сильвестрівною сприяв розширенню знань педагогів про особливості практичного застосування інтелектуальних карт під час освітньої діяльності з дітьми. Складання ІК відбулось у процесі обговорення, полілогу, в якому діти як співрозмовники обмінювались думками, міркуваннями, висловлювали пропозиції, різні варіанти відповідей. Під час колективного обговорення ІК діти залучались до різних видів діяльності (наклеювання, малювання, розігрування ситуацій, виконання завдань за предметними картинками тощо). Макеєнко Людмила Олександрівна, вихователь дошкільного закладу, поділилась досвідом роботи з теми «Використання коректурних таблиць у роботі з дошкільниками».

Галерея зображень
error: Content is protected !!