Новини

29.Гру.2021

  Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають всі навколишні. Поруч з ними нам дуже приємно і спокійно. Саме до них хочеться йти за порадою і підтримкою. Невипадково говорять: «Доброта врятує світ!».   В рамках благодійної акції, організованої фондом “Роби добро, даруй надію”  до … Продовжити читання “Доброта врятує світ!”

Детальніше
29.Гру.2021

  Важливим елементом здійснення концепції національного-патріотичного виховання дітей є виховання підростаючого покоління на традиціях рідного народу. Ці традиції повинні закладатися у свідомість дошкільнят з самого раннього віку, слідування ним повинно цілеспрямовано формуватися батьками та педагогами.   “Тільки народне виховання,- зауважив К.Д.Ушинський,- є живим органом в історичному процесі народного розвитку, таке виховання набуває надзвичайної впливової сили … Продовжити читання “Зима прийшла і празничків привела!”

Детальніше
29.Гру.2021

   Дитинство – унікальний період, коли формуються риси характеру, основи моделі поведінки, ставлення до себе і навколишнього світу. Мала дитина подібна до губки, яка жадібно вбирає уміння, знання, погляди та думки. Тому моральні основи правового виховання закладаються саме в дитинстві у моральних відносинах у родині, дитячому колективі. Якщо кожна людина змалечку засвоїть, що вона є … Продовжити читання “Знай свої права, дитино!”

Детальніше
09.Гру.2021

В рамках підготовки до педагогічної ради 22 листопада  в дошкільному закладі відбувся семінар на тему   :  «Формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку». Метою заходу  було підвищення теоретичного та практичного рівня знань вихователів щодо формування у дітей дошкільного віку компетентності щодо збереження та зміцнення здоров’я, набуття практичних навичок догляду за своїм тілом, виховання … Продовжити читання “Семінар “Формування основ здорового способу життя у дітей дошкільного віку””

Детальніше
26.Лис.2021

Каштанотерапія в групі “Рукавичка” (старший дошкільний вік)

Детальніше
error: Content is protected !!