Новини

31.Січ.2020

Відповідно до річного плану в дошкільному закладі пройшла педагогічна рада на тему “Формування монологічної компетенції дітей дошкільного віку, у тому числі з особливими освітніми  потребами через використання сюжетних картин, як  універсального дидактичного засобу” (тематична). На порядку денному були  розглянуті питання «Сюжетна картина, як  універсальний дидактичний засіб формування монологічної компетенції  дітей  дошкільного віку», «Ефективність використання сюжетних … Продовжити читання “Педагогічна рада “Формування монологічної компетенції дітей дошкільного віку””

Детальніше
31.Січ.2020

Дошкільний навчальний заклад  гостинно прийняв учасників методичного об’єднання вихователів спеціальних груп та асистентів вихователів в інклюзивних групах дошкільних закладів Богунського району м. Житомира з теми «Підготовка педагога до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами як професійний та соціальний ресурс», керівник методичного об’єднання  вихователь-методист Бойко І.Л..Учасникам  заходу було запропоновано перегляд  інтегрованої організованої освітньої діяльності в … Продовжити читання “Методичне об’єднання для вихователів спеціальних груп”

Детальніше
31.Січ.2020

    Незабаром діти старшого дошкільного віку стануть школярами. Педагоги перебувають у пошуку нових підходів в роботі з дітьми, які спрямовані на розвиток формування в них ключових компетентностей, вміння використовувати набуті знання в житті.     Пріоритетами в них є педагогіка партнерства, використання сучасних методів та прийомів  в організації освітньо-виховної діяльності. Цікаво будують свою роботу … Продовжити читання “На шляху до школи…”

Детальніше
31.Січ.2020

   В рамках підготовки до педагогічної ради в дошкільному закладі пройшов семінар-практикум « Шляхи формування монологічної компетенції  дітей  дошкільного віку, у тому числі з особливими освітніми  потребами через використання сюжетних картин, як  універсального дидактичного засобу».     Картина є  одним  із головних атрибутів навчального процесу на етапі дошкільного дитинства. Педагоги  досліджували підходи щодо пояснення особливостей … Продовжити читання “Семінар-практикум “Шляхи формування монологічної компетенції  дітей  дошкільного віку””

Детальніше
31.Січ.2020

    Відповідно до річного плану в дошкільному закладі  відбувся теоретичний семінар «Інтеґрація в дошкільній освіті як інноваційне явище»     Метою заходу було  розширення  та поглиблення   знання педагогів  про  організацію  освітньої  роботи відповідно вимог сучасної дошкільної освіти;підвищення   їх мотивації до створення  безпечного  та комфортного цілісного  середовища, яке спонукає до особистісного розвитку дитини та розвитку … Продовжити читання “Теоретичний семінар «Інтеґрація в дошкільній освіті як інноваційне явище»”

Детальніше
error: Content is protected !!