Новини

28.Вер.2023

В рамках проєкту “Крок за кроком” від ЮНІСЕФ з тренером Ольгою Орловою, який відбувся 21 вересня 2023 року розглянуто питання “Психолого – педагогічної підтримки дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації”.

Детальніше
28.Вер.2023

Міжнародний День Миру .Це свято має особливе значення для України та всього цивілізованого світу Мир –це коли немає війни та коли ми можемо жити дружно разом. Міжнародний День Миру нагадає нам про те, що ми можемо жити разом у мирі та злагоді .

Детальніше
28.Вер.2023

Питання безпеки – пріоритетний напрямок в роботі з дітьми. Закріплення правил, знань та навичок формує у дітей впевненість дій у екстрених ситуаціях. “Уроки безпеки” з дітьми провела інспектор ДСНС Анна Петрівна, і нагадала дітям правила безпечної поведінки з вогнем, закріпили номер виклику пожежно – рятувальної служби.

Детальніше
13.Вер.2023

Запрошуємо колектив дошкільного закладу до участі у «Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day», який відбудеться 15 вересня з 7.00 до 16.30.

Детальніше
05.Вер.2023

От і вересень. Здрастуй, осінь! Звідкіля ти до нас прийшла? Квітнуть айстри, а в небі просинь, Стільки сонечка і тепла… Але яблука вже достигли, Медом пахнуть грушки в саду. І коли це воно все встигло? Поміж квітами я іду… І дивуюся, і радію, Бо повсюди краса без меж. В серці я цю красу лелію, Надихаюся … Продовжити читання “От і вересень. Здрастуй, осінь!”

Детальніше