Новини

26.Січ.2023

В дошкільному закладі відбулось перше засідання тренінгу «Люби і знай свій рідний край» . Метою заходу було: ·        активізувати знання педагогів з питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення; ·        з’ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань щодо орга­нізації патріотичного виховання до­шкільників; ·        сприяти підвищенню рівня професійної майстерності педагогів; ·        спонукати педагогів до творчого самовираження та … Продовжити читання “Тренінг на тему «Люби і знай свій рідний край»”

Детальніше
24.Січ.2023

Колектив навчального закладу долучився до акції “Єдині” до Дня Соборності України. Ми у цей надважкий час демонструємо єдність українців!  Ми продовжуємо боротьбу  за нашу соборність та незалежність! Слава Соборній та Незалежній Україні!

Детальніше
24.Січ.2023

Разом до перемоги! За підтримки Житомирської обласної військової адміністрації, Анатолія Кальчука , участі працівників,колектив ЖДНЗ #15 порадував захисників смаколиками.Шеф-кухар Наталія Складанівська, кухонний працівник Наталія Кучинська спекли 33 кг тертого пирога.До акції долучились також родини вихованців з солодкими подарунками. Діти підготували листівки для захисників.

Детальніше
24.Січ.2023

«Театралізована діяльність є невичерпним джерелом розвитку почуттів, переживань і емоційних відкриттів дитини, залучає її до духовного багатства. Постановка казки змушує хвилюватися, співпереживати герою і подіям, і в процесі цього співпереживання створюються певні відносини і моральні оцінки…» (В. А. Сухомлинський). В дошкільному навчальному закладі відбулась педагогічна рада на тему: «Забезпечення формування соціального досвіду в дітей дошкільного … Продовжити читання “Педрада з театралізованої діяльності в ДНЗ”

Детальніше
24.Січ.2023

Цікаво та змістовно проходить в дошкільному закладі друга половина дня. Малята граються, досліджують, працюють, створюють, розвиваються.

Детальніше