Новини

04.Кві.2019
Детальніше
04.Кві.2019

20 березня в дошкільному закладі пройшло методичне об’єднання вихователів дошкільних груп ДНЗ Богунського району з освітньої лінії «Мовлення дитини». Педагоги підвищили свій професійний рівень з теми: «Застосування коректурних таблиць для оптимізації інтелектуально-мовленнєвої діяльності дошкільників». Під час експрес-анкети «Інтелектуальні карти», мультимедійної презентації «Особливості методики роботи з інтелектуальною картою» та інтерактивної роботи з педагогами «Створення інтелектуальних карт, … Продовжити читання “Методичне об’єднання з освітньої лінії “Мовлення дитини “”

Детальніше
28.Лют.2019

Новий Рік з давніх-давен – одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції – це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. З дитинства усі … Продовжити читання “Новорічні та різдвяні свята в дошкільному закладі”

Детальніше
25.Лют.2019

В рамках підготовки до педагогічної ради пройшов семінар-практикум «Формування соціально-економічної культури дошкільників засобами ігрової діяльності». Особливості життя в сучасному соціумі вимагають зниження вікових меж для початку економічного виховання й соціалізації дітей як фундаментальної бази для подальшої економічної освіти, що є невід’ємною умовою успішної соціалізації взагалі. Для систематичного й планомірного введення дітей у світ економічних уявлень  … Продовжити читання “Семінар-практикум «Формування соціально-економічної культури дошкільників засобами ігрової діяльності»”

Детальніше
25.Лют.2019

Твердження, що гармонійна особистість формується лише у гармонії з навколишнім світом і зробити це поза природою неможливо, не потребує доказів. Величезне значення природи для всебічного розвитку  дітей  давно визнано як незаперечний факт. Зиму діти чекають з нетерпінням. Вона несе дітям веселі зимові забави: ігри в сніжки,катання  на санчатах, ліплення снігової баби. Прогулянки перетворюються в цікаві … Продовжити читання “Від екології природи – до екології душі.”

Детальніше
error: Content is protected !!