Новини

10.Тра.2022

Для дітей, і для дорослих зараз тема сну може бути пов’язана з напругою і тривогою. І  нам особливо важливо створювати «простір сна», звички – ритуали, щоб давали сигнал нашій парасимпатичній системі – “вмикайся, все спокійно, можна розслаблятися”. 🌟 Екологія сну: намагатись не дивитись мульфільми в ліжку, за годину до сну не грати в комп’ютерні ігри. … Продовжити читання “Світлана Ройз. Як допомогти дитині заснути.”

Детальніше
31.Бер.2022

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років. Випуски будуть доступні на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі MEGOGO. Ініціатива допоможе батькам зайняти дитину пізнавальними та розвивальними активностями і, наскільки це можливо, відволікти від війни.

Детальніше
28.Січ.2022

    Птахи взимку потребують людської допомоги. Дошкільнята активно допомагають птахам взимку. Діти залюбки підгодовують птахів. Малюки старшої групи “Казка” приготували смачне печиво для птахів.    Використали для приготування : теплу воду, желатин, вівсянку, насіння соняшника, кукурудзяні пластівці, горох. Дошкільнята з корекційної групи “Соняшник” підгодовують зерном та крихтами хліба.     Всі з захопленням спостерігали, … Продовжити читання “Про птахів все знаємо, їм допомагаємо!”

Детальніше
29.Гру.2021

  Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають всі навколишні. Поруч з ними нам дуже приємно і спокійно. Саме до них хочеться йти за порадою і підтримкою. Невипадково говорять: «Доброта врятує світ!».   В рамках благодійної акції, організованої фондом “Роби добро, даруй надію”  до … Продовжити читання “Доброта врятує світ!”

Детальніше
29.Гру.2021

  Важливим елементом здійснення концепції національного-патріотичного виховання дітей є виховання підростаючого покоління на традиціях рідного народу. Ці традиції повинні закладатися у свідомість дошкільнят з самого раннього віку, слідування ним повинно цілеспрямовано формуватися батьками та педагогами.   “Тільки народне виховання,- зауважив К.Д.Ушинський,- є живим органом в історичному процесі народного розвитку, таке виховання набуває надзвичайної впливової сили … Продовжити читання “Зима прийшла і празничків привела!”

Детальніше
error: Content is protected !!