Новини

05.Жов.2020

У період адаптивного карантину з метою запобігання поширення короновірусної хвороби (COVID -19) з дітьми середньої групи №1 було проведено ряд  протиепідемічних заходів, спрямованих на захист дітей. Було проведено бесіду з дітьми на теми “Короновірус.Як уникнути зараження”«Що таке короновірус? І як від нього вберегтися», «Правила безпечної поведінки під час пандемії  COVID -19», також проведено індивідуальну роботу … Продовжити читання ““Короновірус” Як уникнути зараження?”

Детальніше
05.Жов.2020

   Дитина завжди прагне щось досліджувати, дізнаватися щось нове, цікаве. Так і в старшій групі №4 “Горобинка”, старшій групі №1 “Калинка” та середній групі №2 «Соняшник» дітям подобається перетворюватися на маленьких дослідників. Адже це  так цікаво спостерігати за тим, як з малесенької насінинки виростає щось велике (в нашому випадку-це гарбуз звичайний та декоративний). А крізь … Продовжити читання “Ми – маленькі дослідники!”

Детальніше
05.Жов.2020

     Дошкiльний вiк характеризуеться пiдвищеною допитливiстю в рiзних сферах, але особливий iнтерес вони проявляють до природи. Тому екологiчне виховання в дитячому садку займае важливе мiсце. В рамках екологiчного проекту «Горобина» дiти старшої групи №3 «Казка» спостерiгали, описували дерево, ознайомлювалися з рiзновидами горобини, обговорювали значення для людей, птахiв,тварин, вивчали вiршi, прикмети, аплiкували, малювали, лiпили, виготовляли прикраси, … Продовжити читання “Працюємо над екологічним проектом”

Детальніше
05.Жов.2020

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотизм – це емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до малої Батьківщини, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.  На заняттях у … Продовжити читання “Тематичний тиждень «Україна-моя Батькiвщина»”

Детальніше
25.Вер.2020

В дошкільному закладі пройшов теоретичний семінар «Предметно-ігрове середовище – важливий чинник  соціалізації та розвитку творчої особистості дошкільника»  Метою   заходу було  розширення  та поглиблення  знань педагогів  про  організацію  освітньої  роботи відповідно вимог сучасної дошкільної освіти, підвищення   їх мотивації  до створення  безпечного  та комфортного цілісного  середовища, яке спонукає до особистісного розвитку дитини та розвитку її  творчого потенціалу, … Продовжити читання “Теоретичний семінар «Предметно-ігрове середовище – важливий чинник соціалізації та розвитку творчої особистості дошкільника»”

Детальніше
error: Content is protected !!