Педрада з театралізованої діяльності в ДНЗ

24.Січ.2023
Педрада з театралізованої діяльності в ДНЗ

«Театралізована діяльність є невичерпним джерелом розвитку почуттів, переживань і емоційних відкриттів дитини, залучає її до духовного багатства. Постановка казки змушує хвилюватися, співпереживати герою і подіям, і в процесі цього співпереживання створюються певні відносини і моральні оцінки…» (В. А. Сухомлинський).

В дошкільному навчальному закладі відбулась педагогічна рада на тему: «Забезпечення формування соціального досвіду в дітей дошкільного віку засобами театралізованої діяльності». Метою педагогічної ради було: систематизація знань педагогів з організації театральної діяльності дітей дошкільного віку; розширення уявлень   про різновиди театрів для дітей; формування  досвіду соціальних навичок поведінки засобами театралізованої діяльності, закріплення знань про педагогічному керівництві театралізованої діяльністю в дитячому саду.

Порядок денний:

·        Соціалізація в просторі сучасного дитинства . Доповідач Шевчук О.С.

·        Педагогічні чинники формування соціального досвіду в дітей старшого дошкільного віку засобами театралізованої діяльності . Доповідач Костюк І.Л.

·        Вплив художніх творів на розвиток  естетичних почуттів дошкільників. Доповідач Кальчук Г.М.

·        Стан роботи по формуванню соціального досвіду в дітей дошкільного віку

засобами театралізованої діяльності. Доповідач завідувач Котвіцька Л.В.

 

Вернісаж лялькових театрів.Огляд куточків театралізованої діяльності. Доповідач Стрельченко  Г.С.

Галерея зображень