Протидія булінгу

23.Сер.2022

                                                  ПОРЯДОК реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти та застосування заходів виховного впливу 1. Підставою для реагування в закладах освіти на випадки булінгу (цькування) є заява або повідомлення, про … Продовжити читання ”  Порядок реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти”

Детальніше
23.Сер.2022

І. Порядок подання заяв про випадки булінгу (цькування) 1. Учасники освітнього процесу можуть повідомити про випадок булінгу (цькування), стороною якого вони стали або підозрюють про його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу або про який отримали достовірну інформацію, керівника закладу освіти або інших суб’єктів реагування на … Продовжити читання “Порядок подання заяв про випадки булінгу (цькування)”

Детальніше
01.Сер.2022

  План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЖДНЗ №15 на 2022- 2023 н.р. № з/п Заходи Термін проведення Відповідальний Нормативно-правове та інформаційне забезпечення та попередження булінгу (цькування) 1. 2. Створення нормативно-правової бази щодо забезпечення запобігання та протидії булінгу упродовж року Завідувач 3. Надання інформації батькам, педагогам, розгляд на засіданнях виробничих нарад, … Продовжити читання “План заходів, спрямованих на протидію боулінгу”

Детальніше
21.Сер.2020

№ Заходи Термін виконання Відповідальні І. Нормативно – правове забезпечення попередження насильства та булінгу 1. Опрацювання  нормативно – правових документів, щодо попередження насильства та булінгу Вересень 2019 Завідувач ДНЗ 2. Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та булінгу (цькування) Постійно Завідувач ДНЗ ІІ. Робота з вихованцями ДНЗ з питання запобігання  насильства та … Продовжити читання “План заходів, спрямованих на протидію булінгу в ДНЗ №15”

Детальніше