Тиждень безпеки дорожнього руху

21.Лис.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей в дошкільному навчальному закладі  згідно з листом МОН від 16.05.2018р.№1/9-307   з 12.11.2018р.по 16.11.18р. проходив  другий етап Тижня  безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня діяла виставка  методичної, художньої літератури  та наочних посібників  з безпеки дорожнього руху. Вихователь – методист  Кальчук Г.М.  провела консультації для молодих спеціалістів по проведенню занять з безпеки дорожнього руху.

При підтримці  Всесвітньої організації  ПРОООН та громадської організації «Я-мама!» в межах проекту «Малеча та поліція» проведено  заходи за участю представників  поліції та перегляд вистав Житомирського обласного академічного театру ляльок «В країні Світлофорії» та «Небезпечні пригоди Сімки та Нолика» театр «Диво»(м.Рівне)

Вихователі вікових груп розробили план проведення заходів на весь тематичний тиждень. В планах передбачені різноманітні форми та методи роботи з вихованцями та їх батьками щодо попередження травмування та загибелі дітей у дорожньо-транспортних пригодах.

Протягом Тижня вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме

Ігрова діяльність:

Рухливі ігри «Ми – пішоходи», «Кольорові автомобілі», «Світлофор», «Горобчики йавтомобіль»

Настільні ігри «Склади дорогу», «Склади автомобіль»

Дидактичні ігри   «Куди їдуть машини?»,«Три сигнали світлофора», «Пасажири», «Що зайве?», «Назви дорожній знак»,«На чому я подорожую»,  «Азбука дороги»

Ігри-тренінги «Заборонено і дозволено», «Допоможи Незнайкові перейти вулицю», «Заблукав на вулиці»

Сюжетно-рольові ігри  «Подорож», «Водії» «СТО»., «Поліцейські», «Сім’я»

тематичні заняття

«Мій товариш світлофор Моргайко», «Розповідаємо про дорожні знаки»«Азбука автомобільних доріг», «Ми – пасажири», «Щоб не трапилось лиха», «Уроки обережності на  дорозі» Складання розповідей за серією картин«Випадок на дорозі».

“Безпека на дорозі – безпека життя”.

Спотереження за транспортом, дорожніми знаками, машинами спеціального призначення  , за рухом пішоходів, велосипедистів.

Читання художньої літератури:

М.Носова «Автомобілі» ,  Г.Бойка «Моя вулиця», А.Іванова «Як нерозлучні друзі дорогу переходили», Н.Красоткіної «Про тисячі бід або про те, де гратись не слід».

Художно-творча діяльність:

Розмальовки серій ілюстрацій «Вулиця», «Транспорт». Аплікація:  ст..гр.«Моя вулиця».Малювання : «Автомобілі на вулицях міста».Ліпка «Світлофор», «Дорожні знаки»

Конструктивна діяльність Виготовлення іграшки «Веселий світлофор  Моргайко»,машини

Розвага «Пригоди лісових звірят».

Конкурс малюнків та поробок на тему тижня.

error: Content is protected !!