«Вогонь – добрий, вогонь – злий!»

02.Лис.2021
«Вогонь – добрий, вогонь – злий!»

   В жовтні місяці в дошкільному навчальному      закладі проходив  місячник тиждень безпеки  життєдіяльності дитини .В рамках місячника проходили тематичні тижні « Вогонь – добрий, вогонь – злий!» «Маленький сірник – велика біда». Проведення роботи з ОБЖД в комплексі сприятиме формуванню  у маленьких громадян уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питань особистої безпеки, правильно діяти в певних ситуаціях, допомагатиме  набути стереотипу поведінки в природі та суспільстві.

Педагоги груп  працювали за двома напрямками:

 – створення максимально безпечних умов перебування дітей в оточуючому середовищі (вдома);

– усвідомлення дитиною цінності власного здоров’я та життя.

Плануючи проведення  тематичних тижнів  дитини вихователі ставили перед собою мету:

– пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків;

– вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого здоров’я  під час надзвичайних ситуацій.

Проведено бесіди з пожежної безпеки з дітьми середнього і старшого дошкільного віку. Дітей навчали правилам поведінки при пожежі; пояснювали важливість і необхідність знань про себе: прізвище, ім’я, домашня адреса, номер телефону, вчили набирати номер пожежної служби, формували навички спілкування з «черговим по пожежній частині» в екстремальній ситуації (в ігровій формі).

Безпосередня діяльність з дітьми включала в себе різноманітні форми:

– Дидактичні ігри: «Пожежнонебезпечні предмети «Вогонь наш друг», «Що потрібно пожежному для роботи», », «Можна – не можна», «Діалоги по телефону», «Оціни ситуацію» і ін.

– Сюжетно-рольові ігри:  «Пожежні»,  «Лікарня», «Водії» і ін.

– Заняття-бесіди. «З вогнем не жартуй», «Дії при виникнення пожежі», «Що таке вогонь?».

– Ознайомлення з науково-популярною та художньою літературою. Н. Афанасьєв «Як згорів один будинок». К. Чуковський «Плутанина». С. Маршак «Пожежа» і ін.

Для батьків влаштовувалися тематичні виставки.  Вихователі всіх вікових груп провели для батьків  індивідуальні та онлайнконсультації по темі.

Галерея зображень
error: Content is protected !!